Konferencja Rozwój Miast i Regionów - 2013

27/04/13

Zakończyła się I Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt. „Rozwój gospodarczy miast i regionów". Wzięli w niej udział reprezentanci kilkunastu kół naukowych z różnych polskich uczelni. Aktywnymi uczestnikami byli również studenci i ich opiekunowie z Państwowej Akademii Finansów z Ukrainy. W ramach konferencji zainteresowani mogli uczestniczyć w sesjach poświęconych tematyce gospodarczych i finansowych aspektów rozwoju regionów, marketingu miast i regionów oraz strategii i kierunkach dla rozwoju miast i regionów. Podczas sesji nie zabrakło dyskusji oraz pytań skierowanych do prelegentów. Zorganizowane zostały również warsztaty dla uczestników, podczas których uczestnicy mogli się wykazać twórczym myśleniem i umiejętnością współpracy. Po wystąpieniach prelegentów i burzliwych dyskusjach uczestnicy zwiedzili miasto. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w konferencji :)

Organizatorzy konferencji pragną aby konferencja ta stała się wydarzeniem cyklicznym na Wydziale Ekonomii UR. Wszystkich zainteresowanych udziałem w przyszłych konferencjach prosimy o przesłanie danych kontaktowych

Fotorelacja z konferencji do obejrzenia w naszej galerii


12/04/13

Zbliża się termin naszej konferencji. W dniach 25-26 kwietnia spodziewamy się w Rzeszowie reprezentantów 15 uczelni krajowych i zagranicznych. Przygotowany został program konferencji, który jednak może ulec jeszcze zmianom. Zapraszamy również do zapoznania się ze wskazówkami dotyczącymi dojazdu na miejsce konferencji. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt indywidualny z organizatorami.

Do zobaczenia już wkrótce w Rzeszowie!

17/01/13

Zapraszamy serdecznie na I Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „ROZWÓJ GOSPODARCZY MIAST I REGIONÓW”, która odbędzie się w Rzeszowie w dn. 25-26 kwietnia 2013.

Konferencja  organizowana jest przez Koło Naukowe Ekonomistów UR , we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Wydziału Ekonomii UR - MERCATUS. Kierujemy ją do studentów zrzeszonych w uczelnianych kołach naukowych, zainteresowanych pogłębianiem wiedzy na temat uwarunkowań i specyfiki szerokorozumianego rozwoju gospodarczego w kontekście regionalnym. 

Zakres tematyczny konferencji obejmuje takie obszary jak:

  • społeczno-gospodarczy rozwój regionów,
  • finansowe aspekty rozwoju gospodarczego,
  • marketing miast i regionów,
  • strategie rozwoju miast i regionów.

W programie przewiduje się obrady plenarne oraz sesje, w ramach których prezentowane będą przygotowane przez uczestników referaty. Planowane są również wystąpienia gości specjalnych oraz przygotowane przez pracowników Wydziału Ekonomii UR warsztaty tematyczne. 


Organizator:  

                      


   Patroni:

Partnerzy: